Nasza firma

Fiberglass Fabrics

Produkty budowlane dla najlepszych

Fiberglass Fabrics to spółka, która powstała z połączenia wieloletniego doświadczenia oraz współczesnej technologii.

Zajmujemy się hurtową sprzedażą materiałów budowlanych oraz ich produkcją. Specjalizujemy się w tematyce ociepleń, a zwłaszcza siatek z włókien szklanych i profili budowlanych. Sprzedajemy nasze towary w Polsce i na terenie całej Unii Europejskiej. Przede wszystkim stawiamy na wysoką jakość i powtarzalność oferowanych towarów.

Nasze fachowe podejście do zagadnienia ociepleń i zaangażowanie pozwoliło w krótkim okresie zdobyć zaufanie wielu stałych klientów. Współpracujemy z wybranymi producentami z naszego kraju i z Unii Europejskiej, kładąc nacisk na jakość oferowanych materiałów. Składając u nas zamówienie masz gwarancję jakości i rzetelności jego wykonania.

Stawiamy na jakość

to część misji naszej firmy

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, dlatego zawsze uświadamiamy jak ważne w budownictwie jest dobieranie odpowiednich materiałów.

Building materials made of high quality fiberglass are meant to fulfil the most exacting European and producer’s quality standards. Reliability is what matters for us. Fiberglass Fabrics products are made of the best raw materials which are under strict control of European Union and ETAG standards. Production facility Technical Textiles – Omfa has the factory production control certificate given by Building Research Institute in Warsaw.

Call us , we advise:

Helpline +48 77 547 19 55